Asmeninis įvaizdis LinkedIn

Prisijunkite prie kurso ir išmokite susikurti asmeninį prekės ženklą, kuris leis paimti karjeros vairą į savo rankas. Šis kursas skirtas visiems, kurie nori patobulinti savo asmeninius profilius.

Write your awesome label here.

Trumpas kurso pristatymas

Šiame kurse rasite:

 Vaizdo įrašus
 Dokumentus
 Testus
 Sertifikatą

Kurso turinys

Ką reikia žinoti?

Kam skirtas šis kursas?

Tiems, kurie nori sukurti asmeninį prekės ženklą ir patikimumą LinkedIn platformoje. Pavyzdžiui, rinkodaros specialistams, konsultantams, verslų kūrėjams, dirbantiems savarankiškai ir kitiems.

Pagrindinės temos

 Optimizuotos LinkedIn paskyros sukūrimas.
 Turinio kūrimo strategijos.
 Vertingų kontaktų užmezgimas.

Pagrindiniai skaičiai

LinkedIn platformoje yra daugiau nei 310 milijonų aktyvių profesionalų ir šis skaičius auga kiekvieną dieną.

Pagrindinis šio kurso tikslas

Šis kursas padės užmegzti vertingus profesinius ryšius ir išskirti save bei savo įmonę iš minios. O geriausia žinia ta, kad ilgainiui LinkedIn užmegztus ryšius galėsite perkelti ir į tikrą gyvenimą.

LinkedIn profilio optimizacija

Kaip reikėtų elgtis, norint išsiskirti iš minios? Prisiminti pirmojo įspūdžio taisyklę (ji galioja tiek realiame, tiek virtualiame gyvenime) ir optimizuoti savo paskyrą!

Labas, aš tavo instruktorė! 👋

Siunčiu virtualius pasisveikinimus apsilankius šiame puslapyje! 
Tikiuosi, čia rasite jums naudingos informacijos.

Daugiau nei 6 metus dirbu LinkedIn rinkodaros, pardavimų ir reklamos srityse. Per šį laiką man teko konsultuoti daugiau nei 200 įmonių ir surengti daugiau nei 100 seminarų bei dalyvauti įvairiuose akceleratoriuose ir aukščiausio lygio vadovų susitikimuose. Darbingi ir be galo įdomūs metai!

Po daugybės valandų, praleistų mokant verslo atstovus ir pavienius asmenis, nusprendžiau pristatyti nuotolinius LinkedIn kursus ir taip visiems norintiems suteikti prieigą prie savo sukauptų žinių. Didžiausios sėkmės mokantis ir stiprinant savo LinkedIn įgūdžius!
Kotryna Kurt
Founder & CEO, Linkedist

100+ laimingų klientų

"Linkedist Academy is the top resource I recommend for learning anything LinkedIn-related. Practical and relatable."

Leon Van Der Laan
Founder & Consultant at Remode

"I've learned new, in depth information, actual tools, hacks and strategies to reach better marketing related prospects via LinkedIn."

Živilė Barkauskaitė
External Communication Manager at NFQ Technologies

"Sales course is insightful and helpful. Although I am not a sales lead, I wanted to expand my network and explore new opportunities. Worth every penny."

Justas Markus
Co-founder & CEO at GetFound XL

Created with