Pardavimai su LinkedIn

Šis kursas skirtas B2B pardavimų vadovams, dirbantiems savarankiškai, konsultantams ir verslininkams, pardavinėjantiems produktus ir paslaugas per LinkedIn ar gyvų susitikimų metu.
Write your awesome label here.

Trumpas kurso pristatymas

Kurse rasite:

 Vaizdo įrašus
 Dokumentus
 Testus
 Sertifikatą

Mokymų programa

Ko išmoksite šiame kurse?

Sukurti LinkedIn Social Selling
strategijas

Santykiai – visų įmonių pagrindas. Nesvarbu, ar pardavimo per socialinius tinklus (social selling) srityje esate naujokas, ar patyręs profesionalas, šis kursas padės tobulinti savo įgūdžius ir parodys, kaip efektyviai išnaudoti visas LinkedIn galimybes ir padidinti įmonės pardavimus.

Naudotis Sales Insights ir Sales Navigator įrankiais

LinkedIn pardavimų įrankiai suteikia neįkainojamos informacijos, kuri gali padėti kurti pardavimo procesus ir geriau suprasti savo klientus. Sužinosite kuo LinkedIn Sales Insights skiriasi nuo Sales Navigator ir kaip šiuos įrankius galime naudoti kartu.

Užmegzti tinkamus kontaktus

Pasinaudokite LinkedIn galimybėmis ir prisijunkite prie plataus profesionalų tinklo. Norint sėkmingai naudotis šia platforma, labai svarbu rasti tinkamus žmones ir pridėti juos prie savo kontaktų tinklo. Vertingų kontaktų užmezgimas suteiks daugybę galimybių – padės padidinti pardavimus, gauti geresnius darbo pasiūlymus, mokytis iš savo srities profesionalų ir dar daugiau.

Padidinti pardavimus per LinkedIn

LinkedIn outreach – tai procesas, padedantis susisiekti su potencialiais klientais naudojantis LinkedIn. Vis dėlto, ne visi žino, kaip šį procesą atlikti efektyviai ir sėkmingai. Šiame kurse pasidalinsime komunikacijos strategijos kūrimo patarimais ir parodysime gerųjų žinučių pavyzdžių, kurie padės jums paruošti abejingų nepaliksiančias LinkedIn žinutes.

Labas, aš tavo instruktorė! 👋

Siunčiu virtualius pasisveikinimus apsilankius šiame puslapyje! 
Tikiuosi, čia rasite jums naudingos informacijos.

Daugiau nei 6 metus dirbu LinkedIn rinkodaros, pardavimų ir reklamos srityse. Per šį laiką man teko konsultuoti daugiau nei 200 įmonių ir surengti daugiau nei 100 seminarų bei dalyvauti įvairiuose akceleratoriuose ir aukščiausio lygio vadovų susitikimuose. Darbingi ir be galo įdomūs metai!

Po daugybės valandų, praleistų mokant verslo atstovus ir pavienius asmenis, nusprendžiau pristatyti nuotolinius LinkedIn kursus ir taip visiems norintiems suteikti prieigą prie savo sukauptų žinių. Didžiausios sėkmės mokantis ir stiprinant savo LinkedIn įgūdžius!
Kotryna Kurt
Founder & CEO, Linkedist

100+ laimingų klientų

"Linkedist Academy is the top resource I recommend for learning anything LinkedIn-related. Practical and relatable".

Leon Van Der Laan
Founder & Consultant at Remode

"I've learned new, in depth information, actual tools, hacks and strategies to reach better marketing related prospects via LinkedIn."

Živilė Barkauskaitė
External Communication Manager at NFQ Technologies

"Sales course is insightful and helpful. Although I am not a sales lead, I wanted to expand my network and explore new opportunities. Worth every penny".

Justas Markus
Co-founder & CEO at GetFound XL

Created with